Mebelki dla dzieci na specjalne zamówienie – dlaczego warto?

Dodano: 2015-03-02 00:00:00
Wyświetleń: 0
Średnia ocena: 0,00 (wszystkich głosów: 0)

Kompletowanie akcesoriów w pokoiku naszej pociechy może przyprawić o zawrót głowy niejednego rodzica, który z jednej strony ma z pewnością ograniczony budżet na cel umeblowania lokum swej latorośli, a z drugiej strony chciałby stworzyć swemu maluszkowi przytulne gniazdko, w którym szkrab będzie mógł się czuć swobodnie i bezpiecznie.

 

Rozwiązaniem ejst w tym przypadku zakup mebli na specjalne zamówienie, bezpośrednio u producenta. Taki wariant jest zdecydowanie najlepszy, ponieważ daje szansę na połączenie wszystkich aspektów, o których wspomnieliśmy powyżej. Po pierwsze, warto stwierdzić, że mebelki robione na zamówienie są dużo tańszą alternatywą. W tradycyjnych sklepach meblowych z reguł dochodzi do przepłacania, ponieważ narzucana jest wygórowana marża. W przypadku zamówień indywidualnych ceny są niższe, bo hurtowe. Druga sprawa to natomiast styl mebla. Wchodząc do pierwszego lepszego salonu można natrafić na zupełnie przeciętne zestawy, które do złudzenia przypominają setki innych, jakie obejrzeliśmy w katalogach meblowych. Jeżeli chcesz zatem zafundować swemu szkrabowi coś więcej aniżeli oklepany komplet standardowych mebelków, udaj się właśnie do producenta, który zrobi dla Ciebie wzytko, czego tylko sobie zażyczysz. Nie stanowi więc żadnej trudności zrealizowanie modeli oryginalnych, nietuzinkowych rozmiarowo czy kształtem.

 

Co do kwestii rozmiaru, to warto wspomnieć tu także o możliwości dopasowania projektowanych mebelków ściśle do wymogów urządzanego pomieszczenia. Jest to wyjątkowo wygodne w przypadku takich mieszkań, w których pokoiki są dość ciężkie do wymodelowania poprzez ich nienaturalną wielkość – podłużne, z wnękami, za wąskie. Producent zanim cokolwiek zacznie robić, przybędzie do klienta w celu dokonania stosownych wymiarów. Co więcej, warto również dodać, że takie mebelki wykonywane na specjalne zamówienie z pewnością będą oryginalniejsze i bardziej unikatowe niż te dostępne w sklepach meblowych. Jeszcze jedna kwestia, jakiej nie można pominąć to przede wszystkim wysoka jakość materiałów, z jakich realizowane są zestawy indywidualne. Mamy sto procent gwarancji, że wykorzystane zostały ściśle określone tworzywa, w zależności oczywiście od tego, na co się sami zdecydowaliśmy na początku.

Kategorie
Galeria
Podziel się!
Oceń artykuł
InspiroCMS © 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Zgłoś błąd